
Корпус KM52 для електроніки 52х30х31 PS
65,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KM52 PS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Корпус для сигналізації круглий, спеціалізований. З кріпленням.
Розміри: довжина 52 мм, ширина 30 мм, висота 31 мм
Колір: чорний, світло-сірий.
Матеріал - ABS.
Корпус для сигналізації круглий спеціалізований. Складається із двох частин. Верхня кришка йде з отвором динаміка. Корпус йде з кріпленнями для настінного монтажу.
Можливе виготовлення без кріплень - KM52B.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 31 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | універсальний |
| Матеріал | PS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65,30 ₴

