Корпус універсальний для радіоелектроніки MB-1
Розміри: 125*100*60 мм
Матеріал - Сталь 0,8 мм
Колір - чорний матовий, металік муар (RAL9006), білий (RAL9016)
Вага: 0,4 кг.
В комплекті: гвинт М3 - 8 штук, чорний
Металевий корпус підходить для радіоапаратури, електронних приладів і пристроїв. Розбірна конструкція корпусу, є вентиляційні отвори для поліпшеного охолодження елементів, які знаходяться всередині корпусу. У дні корпусу є чотири отвори під ніжки ф2,5.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiBox |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 125 мм |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | металевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴




