
Корпус KM37B ABS для електроніки 128х73х33
110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: KM37B ABS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус спеціалізований KM37B.
Кольори: чорний, світло-сірий
Матеріал: ABS, PS.
Розміри - довжина 128 мм, ширина 73 мм, висота 33 мм
Пластиковий корпус з защілкою, гвинти не потрібні. Всередині корпус має вбудовані штифти для кріплення друкованої плати і батарейний відсік. Має матову поверхню.
Корпус може бути виконаний з отвором для динаміка у верхній кришці KM37.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 128 мм |
| Тип | Корпус |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип модуля | Комунікаційний |
| Матеріал | ABS |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

