
Корпус Z16 abs для електроніки 114х70х63
171,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Z16 ABS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус пластиковий з введенням кабелю.
Колір - чорний, світло-сірий.
Розміри - довжина 114 мм, ширина: 70 мм, висота 63 мм
Матеріал ABS, PS.
Корпус з введенням кабелю, збирається за допомогою шурупів. В комплекті є ніжки, гнучкі вводи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Тип модуля | Силовий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 63 мм |
| Вага | 112 г |
| Матеріал | ABS |
| Колір | Чорний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 171,20 ₴


