
Корпус KM54P для електроніки 90х63х32
105,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності 5 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: KM54P ABS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус з кріпленнями для настінного монтажу.
Без отвору.
Матеріал корпусу: ABS, PS
Колір: чорний, світло-сірий.
Розмір: довжина 90 мм, ширина: 63 мм, висота 32 мм
Корпус складається з двох частин, в нижній кришці є кріплення для настінного монтажу.
Є модифікація корпусу з отвором - KM54.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 90 мм |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | універсальний |
| Матеріал корпусу | ABS |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 105,80 ₴









