
Корпус Z10A для блоку живлення 81х53х46 білий
162 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Z10AJ
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус з вилкою для блоків живлення.
Без вентиляції.
Колір: чорний, білий.
Розміри - довжина 81 мм, ширина 53 мм, висота 46 мм
Матеріал - ABS, PS.
Корпус з вилкою для блоку живлення, з вентилійними отворами. Збирається за допомогою двох шурупів.
Аналог цього корпусу - корпус українського виробництва N1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Тип модуля | Силовий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 46 мм |
| Вага | 56 г |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ABS |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴







