
Корпус Z42 для блоку живлення 83х56х46 світло-сірий
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Z42J
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Корпус з вилкою для блоків живлення.
Колір: чорний, світло-сірий;
Розміри: довжина 83 мм, ширина 56 мм, висота 46 мм;
Матеріал – PS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип модуля | Силовий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Висота | 46 мм |
| Вага | 55 г |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴




