
Корпус HH-045 для електроніки 95х62х22 Білий
398 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: HH-045J
Відправка з 19 квітня 2026+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус спеціалізований.
C місцем для акумуляторів.
Розміри: довжина 95 мм, ширина: 62 мм, висота 22 мм
Колір: чорний, світло-сірий
Матеріал: ABS
Корпус складається з двох частин. Кришка корпусу має поглиблення під дисплей або мембранну клавіатуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | Спеціальні |
| Колір | світло-сірий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴


