Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 46 мм |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | для дисплея |
| Колір | світло-сірий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴








