
Корпус Z72JU для електроніки 179х102х37 світло-сірий
300,10 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Z72JU
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Корпус універсальний, з кріпленнями для настінного монтажу.
Колір: чорний, світло-сірий.
Розміри: довжина 178,9 мм, ширина: 102 мм, висота 36,6 мм
Складається з двох частин. У верхній частині корпусу є місце для дисплея. У нижній частині корпусу є кріплення для кріплення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 178.9 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 36.6 мм |
| Вага | 168 г |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | З кріпленням |
| Колір | світло-сірий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 300,10 ₴


