
Корпус KM25 ABS для електроніки 70х50х25 чорний
84,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: km25 abs
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний корпус під заливку компаундом.
Розміри - довжина 70 мм, ширина 50 мм, висота 25 мм
Колір: чорний, світло-сірий.
Матеріал: PS, ABS.
Корпус є практичним рішенням для захисту дрібних електронних деталей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 84,60 ₴



