Корпус з кріпленням для настінного монтажу.
Розміри - довжина 90 мм, ширина 65 мм, висота 29 мм
Колір: чорний, світло-сірий.
Матеріал: ABS, PS
Корпус складається із двох частин. У верхній кришці корпусу є отвори для настінного кріплення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PS |
| Тип модуля | З кріпленням |
| Колір | світло-сірий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴



