
Корпус KM48 ABS для блоку живлення 73х62х48
138,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: km48 abs
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус з вилкою для блоків живлення.
Колір: чорний, світло-сірий.
Матеріал: ABS, PS.
Розміри - довжина 73 мм, ширина 62 мм, висота 48 мм
Корпус пластиковий для блоку живлення із круглим штекером. Прикручується трьома гвинтами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип модуля | Силовий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 48 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Корпус |
| Матеріал | ABS |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 138,40 ₴




