
Корпус KM105 ABS для електроніки 95х55х22
80,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KM105 ABS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус спеціальний маленький.
Колір: чорний, світло-сірий.
Розміри: довжина 95 мм, ширина 55 мм, висота 22 мм
Матеріал: ABS , PS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 22 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Корпус |
| тип | |
| Тип корпусу | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | універсальний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 80,80 ₴







