
Корпус KM89J ABS для електроніки 141х68х25 світло-сірий
78 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KM89J abs
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус спеціалізований.
Колір: чорний, світло-сірий
Розміри - довжина 141 мм, ширина: 68 мм, висота 25 мм
Матеріал: ABS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Довжина | 141 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 25 мм |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | Спеціальні |
| Колір | світло-сірий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴



