
Корпус KM86J PS для електроніки 71х51х27
80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KM86J PS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Корпус для настінного кріплення.
Розмір: 71*51*27 мм.
Колір корпусу: чорний, світло-сірий.
Матеріал - PS, ABS.
Корпус складається з двох частин. В основі корпусу передбачені кріплення для настінного монтажу. Збираєтьмся за допомогою двох шурупів. Шурупи не входять в комплектацію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | З кріпленням |
| Колір | світло-сірий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴


