
Корпус KM29B PS для електроніки 90х65х29
67 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KM29B PS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус з кріпленням.
Колір: чорний, світло-сірий.
Розміри - довжина 90 мм, ширина 65 мм, висота 29 мм
Матеріал ABS, PS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 29 мм |
| Матеріал | ABS |
| Колір | чорний+ps |
| Колір корпусу | чорний+abs |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | З кріпленням |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴


