
Корпус KM36BJ без вентиляції 85х64х36 PS білий
101 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: KM36BJ PS
Відправка з 25 квітня 2026+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус спеціалізований, для сигналізації.
Кольори: чорний, світло-сірий
Матеріал: PS, ABS.
Розміри - довжина 85 мм, ширина 64 мм, висота 36 мм
Можливе виконання без вентиляції (KM36B) або без дна (HP36C)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Тип модуля | Комунікаційний |
| Ширина | 64 мм |
| тип | |
| Тип корпусу | без вентиляції світло-сірий |
| колір | |
| Колір | Чорний |
Специфікації
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴


