
Корпус KM205 для USB-накопичувача 66х20х12
64,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності 7 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 0KM205 ABS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус спеціалізований під флешку USB, маленький.
Колір чорний
Матеріал - ABS
Розміри - довжина 66 мм, ширина 20 мм, висота 12 мм
Вес - 6.5р.
Висока міцність корпусу є гарантією безпеки даних, що зберігаються на USB-накопичувачі.
Корпус може використовуватись для будь-яких UBS пристроїв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 12 мм |
| Матеріал | ABS |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | Спеціальні |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 64,50 ₴



