
Ковпачок CP4 для з'єднання та ізоляції проводів
1,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності 5 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: CP4
+380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ковпачок CP4 для з'єднання та ізоляції проводів.
Матеріал: UL нейлон 66 з пружиною.
Колір: жовтий.
Висота: 24.2 мм.
Зовнішній діаметр: 13.6 мм.
Внутрішній діаметр: 10.8 мм.
Ковпачки для скручування кабелю можуть застосовуватися для з'єднання та ізоляції місць з'єднання проводів методом скручування. Всередині ковпачка є пружина конічної форми, яка забезпечує надійний захват і утримання скрутки проводів на протязі всього терміну експлуатації.
Спосіб застосування: ковпачок нагвинчує на попередньо захищені і скручені разом кінці проводів. Скручування проводів і подальше загвинчування проводиться за годинниковою стрілкою до упору.
Всі ковпачки використовуються для одножильних проводів і призначені для з'єднання тільки однорідних металів.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 10.8 мм |
| Довжина | 24.2 мм |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Матеріал ізоляції | Нейлон |
| Наявність ізоляції | Так |
| Стан | Новий |
| Тип елемента кріплення кабелю | Затиск для кабелю |
| Ширина | 13.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,50 ₴





