
Корпус Z109 з прозорою панеллю 88х90х65 з червоною панеллю
210 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Z109JFcz PS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус на DIN-рейку. С прозрачной панелью.
Цвет белый. Материал: PS.
Розміри - довжина 87,5 мм, ширина 90 мм, висота 65 мм
Кількість модулів: 5
Колір панелі: прозорий; червоний Z109JFcz PS.
В комплект поставки не входять саморізи.
Для комплекту необхідні 4 шт. саморізів 3х20.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Довжина | 87.5 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 77 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | на DIN-рейку |
| Тип корпусу | з червоною панеллю |
| Тип модуля | на DIN-рейку |
| Матеріал корпусу | PS |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴







