
Корпус KM51J PS під пульт 170х80х46
190 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: KM51J PS
Відправка з 19 квітня 2026+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спеціальний Корпус. Під пульт управління.
Колір: світло-сірий, чорний
Матеріал: ABS, PS.
Розміри: довжина 170 мм, ширина: 80 мм, висота 46 мм
Корпус має отвір для дисплея і знімну кришку під батарейки на засувках.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PS |
| Тип модуля | Спеціальні |
| Матеріал корпусу | PS |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴

