Кнопка тактова 4 контакту 6х6 висотою 4,3
Тип перемикання: кнопковий вимикач OFF-(ON)
Колір кнопки - чорний.
Розмір: 6х6 мм
Висота всієї кнопки: 4,3 мм
Довжина ніжок: 3 мм
4 Pin
Макс. напруга: 12V
Макс. струм: 50mA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір кнопки | Чорний |
| Номінальна сила струму | 0.05 А |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Ні |
| Алгоритм роботи | ON-OFF |
| Форма вимикача | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 6 мм |
| Висота | 4.3 мм |
| Ширина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,10 ₴





