
Корпус G500G для електроніки 145х90х32 світло-сірий
195 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G500G
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний корпус з вогнетривкого пластику. З місцем для дисплея
Габаритні розміри становлять:
довжина 145 мм,
ширина 90 мм,
висота 32 мм.
Площа для дисплею: 120х65 мм
Колір: чорний, світло-сірий
Матеріал: ABS пластик UL-94V0, жаростійкий.
Корпус пластиковий універсальний складається із двох частин. Збирається за допомогою чотирьох шурупів. Кришка корпусу має заглиблення під дисплей. На внутрішній поверхні корпусу відлито стійки для горизонтального розміщення друкованих плат.
Корпус може бути виконаний з відсіком для батарей G500B(BC).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | жаростійкий |
| Колір | |
| Колір | світло-сірий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



