
Корпус KM53 PS для електроніки 115х90х37 без вентиляції
130,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KM53 PS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус пластиковий з кріпленнями для настінного монтажу.
Розмір: довжина 115 мм, ширина: 90 мм, висота 37 мм
Колір: чорний, світло-сірий.
Матеріал KM53 - ABS, PS.
Матеріал KM53B (з вентиляцією) - ABS.
Корпус складається з двох частин. Нижня кришка має вуха для кріплення до плоскої поверхні.
Різновид корпусу KM53B має вентиляційні отвори у верхній кришці корпусу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 37 мм |
| Колір | Чорний |
| тип | |
| Тип корпусу | без вентиляції |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | З кріпленням |
| Матеріал | PS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130,30 ₴

