
Шафа металевий, навісний 210х186х120 з замком
512 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: s0100128
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа металевий, навісний, з замком.
Під 12 модудей.
Застосовуються для монтажу модульного силового захисного і розподільного електрообладнання,
модульних пристроїв автоматики і управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Тип монтажу | Навісний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 166 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Висота без опор | 210 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Відкривання передніх дверей | Лівосторонній |
| Передні двері | З замком |
| Кількість модулів | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512 ₴







