
Корпус N8BUW з вентиляцією 134х70х40 з фланцями ніжки + шурупи
47,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: N8BUW H1K
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Корпус з вентиляцією і кріпленням для монтажу N8BUW. З фланцями.
Розмір: 134x70x40 мм.
Колір чорний.
Матеріал: PS.
Корпус пластиковий N8BUW складається з двох частин. Верхня кришка з вентиляцією, нижня кришка йде з кріпленнями для монтажу. Збирається за допомогою 4х шурупів 3х30мм. За бажанням, можна додати ніжки до корпусу.
Увага! Кріплення та ніжки для корпусу не входять в комплектацію.
Ніжки для корпусу можна замовити окремо:
-ніжки Н1 (діаметр 10 мм)
-ніжки H2 (діаметр 13 мм).
Шурупи для корпусу можна замовити окремо
-шуруп 3х30мм.
В продажу також укомплектований корпус N8BUW в упаковці.
Можна вибрати таку комплектацію:
N8BUW K (шурупи) - в комплект входять 4 шурупа 3х30 мм.
N8BUW H1 (ніжки) - в комплект входять 4 ніжки H1.
N8BUW H1K (ніжки+шурупи) - в комплект входять 4 шурупа 3х30 мм., 4 ніжки H1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 134 мм |
| Тип | Корпус |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | з вентиляцією |
| Комплектація | ніжки + шурупи |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 47,30 ₴



