
Корпус Z32B ABS для електроніки 188х59х38
199 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: Z32B ABS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус спеціалізований, з місцем для акумуляторів.
Колір: чорний
Розміри - довжина 188 мм, ширина: 59 мм, висота 38 мм
Матеріал: PS, ABS
Корпус пластиковий складається з двох частин. Збирається за допомогою чотирьох шурупів 3х35.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 188 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 114 г |
| Матеріал | ABS |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | з місцем для акумуляторів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴

