
Корпус Z29J для електроніки 127х93х28 світло-сірий
107,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Z29J PS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус з кріпленнями для настінного монтажу.
Колір: чорний, світло-сірий.
Розміри: довжина 127.8 мм, ширина 93,5 мм, висота 28,2 мм
Матеріал: PS
Корпус складається із двох частин. У нижній кришці є кріплення для настінного монтажу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 132.5 мм |
| Ширина | 98.5 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 97 г |
| Матеріал | Полістирол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 107,10 ₴



