
Корпус N8A для електроніки 134х70х28
31 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000N8A
+380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний пластиковий корпус N8A
Розмір: 134x70x28 мм
Колір чорний.
Матеріал: PS
Можливе виготовлення із кріпленням для монтажу (N8AU).
Корпус пластиковий N8A складається з двох частин. Збирається за допомогою 4х шурупів 3х20мм. За бажанням, можна додати ніжки до корпусу.
Увага! Кріплення та ніжки для корпусу не входять в комплектацію.
Ніжки для корпуса можна замовити окремо:
-ніжки Н1 (діаметр 10 мм)
-ніжки H2 (діаметр 13 мм).
Шурупи для корпусу можна замовити окремо
-шуруп 3х20мм.
В продажу також укомплектований корпус N8A в упаковці.
Можна вибрати таку комплектацію:
N8A K (шурупи) - в комплект входять 4 шурупи 3х20 мм.
N8A H1 (ніжки) - в комплект входять 4 ніжки H1.
N8A H1K (ніжки+шурупи) - в комплект входять 4 шурупи 3х20 мм., 4 ніжки H1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 70 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип модуля | універсальний |
| Комплектація | не укомплектований |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴






