
Корпус Z88 для електроніки 168х100х25
115,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Z88
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Корпус з місцем для дисплея, спеціалізований.
Колір: чорний, світло-сірий.
Розміри - довжина 168 мм, ширина 100 мм, висота 24,6 мм
Верхня частина кришки має область, придатну для установки дисплея
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Тип модуля | Комунікаційний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 24.6 мм |
| Колір | Чорний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 115,60 ₴


