Герметичний корпус G202.
Розмір: довжина 184 мм, ширина: 36 мм, висота 35 мм
Колір: світло-сірий.
Матеріал: полікарбонат;
ABS-пластик (G303).
Забезпечується захист від проникнення пилу і вологи по стандарту IP65.
На внутрішній поверхні корпусу відлиті стійки для горизонтального розміщення друкованих плат.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gainta |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 184 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 35 мм |
| колір | |
| Колір | світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | полікарбонат |
| Тип модуля | універсальний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴




Відправка з 13 травня 2026