Корпус герметичний Z59J.
Розмір: довжина 126 мм, ширина 115 мм, висота 58 мм
Колір: світло-сірий, чорний.
Матеріал - PS.
Ступінь захисту IP65 (повний захист від пилу і від водяних струменів)
В комплект не входить ущільнювач. Замовляйте ущільнювач окремо.
Можлива модифікація корпусу з ущільнювачем - Z59JH ABS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 58 мм |
| Вага | 197 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | Герметичний |
| Колір | |
| Колір корпусу | Білий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,60 ₴









