
Корпус KM50 PS для електроніки 150х95х50
від 160 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: KM50 PS
Відправка з 05 травня 2026+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус спеціальний, з бічною знімною панеллю
Розміри: довжина 150 мм, ширина 95 мм, висота 50 мм
Колір: чорний, світло-сірий.
Матеріал: ABS, PS.
Корпус пластиковий з бічною знімною панеллю. Збирається в допомогою чотирьох шурупів, в комплекті йдуть чотири ніжки.
Корпуси можуть використовуватися для вимірювальних приладів, для пристроїв сигналізації, роз'ємів живлення, перетворювачів і різних пристроїв управління.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Полістирол |
| колір | |
| Колір корпусу | чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | Спеціальні |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: від 160 ₴







