
Корпус Z82 для електроніки 17х22х22
83,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: Z82
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус універсальний під заливку, з кришкою.
Колір чорний
Розміри: довжина 16,6 мм, ширина 21,7 мм, висота 21,7 мм
Матеріал: ABS
Корпус складається з двох частин, є практичним рішенням для захисту дрібних електронних деталей
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3 г |
| Висота | 21.7 мм |
| Довжина | 16.6 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 21.7 мм |
| Тип | Корпус |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | Під заливку |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 83,50 ₴


