
Корпус Z34JU для електроніки 129х68х24 світло-сірий
149 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Z34UJ
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус з кріпленнями для настінного монтажу.
Колір: чорний, світло-сірий
Розміри: довжина 129 мм, ширина: 68 мм, висота 24 мм
Матеріал ABS
Корпус складається з двох частин. У нижній кришці є кріплення для настінного монтажу.
Може бути виконаний без кріплень Z34.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 68 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Висота | 24 мм |
| Вага | 67 г |
| Виробник | Kradex |
| Довжина | 129 мм |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | З кріпленням |
| Колір | світло-сірий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴


