
Корпус GH002B
381 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: GH002B
Відправка з 08 травня 2026+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус з відкидною кришкою.
Колір: чорний. Матеріал: високоміцний ABS пластик UL-94HB.
Габаритні розміри складають: по довжині 91 мм, по ширині 122 мм і по висоті 69 мм.
На внутрішній поверхні корпусу відлиті стійки для горизонтального розміщення друкованих плат.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 91 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний |
| Тип модуля | жаростійкий |
| колір | |
| Колір | чорний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴







