
Корпус KM21 ABS для електроніки 75х55х21 світло-сірий
89 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: km21j abs
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус з кріпленнями для настінного монтажу.
Розміри: довжина 75 мм, ширина 55 мм, висота 21 мм
Колір: чорний, світло-сірий.
Матеріал: ABS. PS
Корпус складається із двох частин. Нижня кришка має вуха для кріплення до плоскої поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 21 мм |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | З кріпленням |
| Колір | світло-сірий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴




