
Корпус KM28 ABS пластиковий з кріпленням 117х68х28
59,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KM28 ABS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус з кріпленням для монтажу.
Розміри: довжина 117 мм, ширина: 68 мм, висота 28 мм
Колір: чорний, світло-сірий.
Матеріал - ABS, PS.
Корпус складається із двох частин. Виготовляється із полістиролу або ABS пластику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 117 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 28 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | Спеціальні |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,30 ₴


