
Корпус KM33 для електроніки 118х74х29 PS, 33C, чорний
118 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: km33C ps
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Корпус для портативних пристроїв, спеціалізований.
Колір: чорний, світло-сірий.
Розміри - довжина 118 мм, ширина: 74 мм, висота 29 мм
Матеріал: ABS, PS.
Корпус для портативних пристроїв має акумуляторний відсік з замикалася кришкою. В основі корпусу є вбудовані штифти для кріплення друкованої плати. Має матову поверхню. Встановлюється за допомогою чотирьох гвинтів.
Ці корпуси доступні в різних конфігураціях кришки Z33A, Z33B, Z33C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 118 мм |
| Стан | Новий |
| Тип модуля | Комунікаційний |
| Колір | Чорний |
| Тип | Корпус |
| тип | |
| Тип корпусу | 33C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴









