
Корпус KM62PG для електроніки 72х72х55 2 мм, ABS
119,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KM62PG ABS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус для вбудованого монтажу. Спеціалізований.
Колір - чорний/ сірий. Матеріал: ABS, PS.
Розміри - довжина 72 мм, ширина: 72 мм, висота 55 мм
Можливе виготовлення з тонкими (1 мм) і товсті (2 мм) передніми і задніми вставками, а так само з червоним фільтром.
Для корпусу можна окремо замовити червоний світлофільтр FI-0062.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 55 мм |
| Матеріал | ABS |
| Колір | Чорний |
| Тип | Корпус |
| тип | |
| Тип корпусу | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | вбудовуваний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 119,10 ₴









