
Корпус Z8 для електроніки 70х50х35
91 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 000Z8
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний корпус під заливку. З кріпленням.
Колір - чорний, білий.
Розміри - довжина 70 мм, ширина 50 мм, висота 35 мм
Матеріал: PS
Корпус з кріпленням для настінного монтажу. Може використовуватися під заливку компаундом. Корпус є практичним рішенням для захисту дрібних електронних деталей
Можлива модифікація корпусу без кріплень Z8A.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | Під заливку |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴





