
Корпус Z9WU для електроніки 62х34х25 з вентиляцією
107,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Z9WU
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний корпус під заливку.
Колір - чорний.
Розміри - висота 25 мм; ширина 33,6 мм; довжина 62 мм
Матеріал: ABS
Корпус може використовуватися під заливку. Можливе виготовлення з вентиляцією Z9W.
Корпус є практичним рішенням для захисту дрібних електронних деталей. Може використовуватися в якості корпусу для датчика, корпуси для системи контролю доступу, корпуси для детектора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 20 г |
| Колір | Чорний |
| тип | |
| Тип корпусу | з вентиляцією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | З кріпленням |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 107,10 ₴


