
Корпус P15N для пульта 65х38х16
48 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: KMP15N
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус для пульта.
Может использоваться для управляющих устройств.
Колір - чорний, світло-сірий.
Матеріал - ABS.
Розміри - довжина 65 мм, ширина: 38 мм, висота 16 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | пульт |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴



