Корпус універсальний металевий MB-45
Розміри (Г*Ш*В): 220*155*90 мм.
Матеріал - сталь, 0,8 + 1,0 мм
Колір: чорний муар; металік
У комплектації - гвинт чорний М3, 12 штук.
Металевий корпус підходить для радіоапаратури, електронних приладів і пристроїв. Розбірна конструкція корпусу, є вентиляційні отвори для поліпшеного охолодження елементів, які знаходяться всередині корпусу. У дні корпусу є чотири отвори під ніжки ф2,5.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiBox |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 мм |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| колір | |
| Колір корпусу | металік |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴






