
Корпус P-102 для пульта 52х36х13
56,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності 5 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 00P102
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус для пульта.
Може використовуватися для керуючих пристроїв.
Колір - чорний, світло-сірий.
Розміри - довжина 52 мм, ширина: 36 мм, висота 13мм
Матеріал корпусу ABS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | пульт |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,70 ₴







