
Корпус KM31NB PS для електроніки 114х78х32
106,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KM31NB PS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус з кріпленням для настінного монтажу. З отвором.
Розмір: довжина 114 мм, ширина: 78 мм, висота 32 мм
Колір: чорний, світло-сірий.
Матеріал - ABS, PS.
Корпус складається з двох частин. Нижня кришка має вуха для кріплення до плоскої поверхні. У верхній кришці є бічний отвір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 32 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | PS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | З кріпленням |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 106,50 ₴

