Корпус універсальний металевий MB-4
Складається з 4-х частин,
Розміри: 130*150*50 мм.
Колір – чорний матовий, металік.
Матеріал - сталь 0,8 + 1,0 мм
У комплекті: гвинт М3, чорний, 8штук.
Аналог польського пластикового корпусу Z4P (Kradex).
Металевий корпус підходить для радіоапаратури, електронних приладів та різних пристроїв, може використовуватись для різних приладів. Конструкція корпусу розбірна, є вентиляційні отвори для покращеного охолодження елементів, що знаходяться всередині корпусу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiBox |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | металік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний |
| Тип модуля | металевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486 ₴




