
Корпус металевий MB-11 285*160*135 мм
1 145 ₴
- В наявності
- Код: mb00095
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус металевий MB-11
Універсальний корпус для електроніки
Розмір (Г*Ш*В): 285*160*135 мм
Колір - чорний
Матеріал: сталь, 1,0-0,8 мм
Вага 1,6 кг.
Комплектація - гвинт чорний М3, 16 шт
Корпус підходить для джерел безперебійного живлення, зварювального апарату, для електроніки та РЕА, а також інших електронних приладів. Розбірна конструкція корпусу, є вентиляційні отвори для поліпшеного охолодження елементів, які знаходяться всередині корпусу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiBox |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 285 мм |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | металевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145 ₴






