
Корпус KM19B з вентиляцією, PS
47,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KM19B PS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Корпус специализированный.
Цвет - черный, светло-серый.
Розміри - довжина 68 мм, ширина 60 мм, висота 20 мм
Матеріал: PS, ABS.
Корпус складається з двох частин. Можливе виготовлення з отворами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Ширина | 60 мм |
| Тип корпусу | з вентиляцією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | універсальний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 47,50 ₴

